Gmina Jasienica Rosielna

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

V Rocznica Tragedii Smoleńskiej

Drukuj PDF

 

„Istniejemy póki ktoś o nas pamięta”

 

11 kwietnia 2015 roku w Jasienicy Rosielnej odbyła się uroczystość upamiętnienia V Rocznicy Tragedii Smoleńskiej objęta Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla.

 

Więcej…
 

Przedsiębiorczość młodzieży gimnazjalnej z naszej gminy

Drukuj PDF

 

 

Informacja o działaniach młodzieży gimnazjalnej z naszej Gminy mającej na celu wzrost wiedzy na temat przedsiębiorczości.

Więcej…
 

Medale "Za zasługi dla Obronności Kraju"

Drukuj PDF
 
17 marca bieżącego roku, przed Sesją Rady Gminy, odbyła się uroczystość wręczenia srebrnych medali „Za zasługi dla Obronności Kraju” rodzicom, których co najmniej trzech synów pełniło wzorowo służbę wojskową.
 
 

Obrady Brzozowskiego Konwentu Samorządowego

Drukuj PDF

13 marca bieżącego roku w siedzibie Gminy Jasienica Rosielna odbyły się obrady Brzozowskiego Konwentu Samorządowego, poświęcone tematyce działań zmierzających do utworzenia w Powiecie Brzozowskim Centrum Integracji Społecznej.

 

Więcej…
 

Konsultacje dotyczące Funduszy Europejskich

Drukuj PDF

Dnia 12.03.2015 roku w Urzędzie Gminy w Jasienicy Rosielnej odbyły się  indywidualne konsultacje dla mieszkańców Gminy Jasienica Rosielna dotyczące pozyskiwania środków z Funduszy Unijnych.

 

 

Więcej…
 

Debata społeczna „Bezpieczny Senior”

Drukuj PDF

     W dniu 05.03.2015 roku w Sali kina przy Urzędzie Gminy w Jasienicy Rosielnej odbyła się debata społeczna „Bezpieczny Senior”, której organizatorami byli: Komenda Powiatowa Policji w Brzozowie z Komendantem Powiatowym Policji mł. insp. Adamem Paczosa na czele oraz Pani Wójt Gminy Jasienica Rosielna Urszula Brzuszek. Debata poświęcona była bezpieczeństwu osób starszych, ale także ludzi samotnych oraz mających specyficzne potrzeby zdrowotne.

Więcej…
 

Informacja z KRUS

Drukuj PDF

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Jaśle informuje o procedurach zgłaszania wypadków Rolników podczas pracy w gospodarstwie rolnym.

 

Więcej…
 

Zmiany w dowodach osobistych i ewidencji ludności!

Drukuj PDF

1 marca 2015 r. weszły w życie nowe ustawy: Prawo o aktach stanu cywilnego, Ustawa o dowodach osobistych oraz Ustawa o ewidencji ludności. Wprowadzają one zmiany, które docelowo mają ułatwić mieszkańcom załatwianie spraw w urzędzie. Zmiany te docelowo mają być dla klientów korzystne, ale w początkowym okresie funkcjonowania nowych rozwiązań czas załatwiania spraw może się wydłużyć. Ma to związek z nowym, wciąż modyfikowanym przez MSW systemem informatycznym.

Więcej…
 

Życie to cud – 100 lat

Drukuj PDF

 

 

 

17 lutego 2015r. Pani Józefa Lubecka, wieloletnia mieszkanka gminy Jasienica Rosielna, skończyła sto lat. Z tej okazji  do szacownej Jubilatki udała się delegacja samorządu Gminy w celu złożenia życzeń i podziękowań jednej z najdłużej żyjących mieszkanek naszej gminy.

 

Więcej…
   


Strona 1 z 14


Tu jesteśmy:

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 

Imieniny

Wtorek, 26 września 2023 roku.
Imieniny obchodzą:
Cyprian, Euzebiusz,
Justyna, Łękomir.
Do końca roku zostało 97 dni.

 


ZPORR

 

 


Urząd Gminy Jasienica Rosielna, 36-220 Jasienica Rosielna 240, powiat Brzozów, woj. Podkarpackie
tel./fax (13) 430 60 33, (13) 430 60 32, (13) 430 60 34, (13) 430 60 48
e-mail: urzad@jasienicarosielna.pl, www.jasienicarosielna.pl
konto bankowe: PBS Sanok O/Jasienica Rosielna nr k. 67 8642 1067 2009 6700 1704 0002
Urząd Gminy - NIP : 686-10-55-230, Gmina Jasienica Rosielna - NIP: 686-15-76-360